Zamość, Lubelskie Darmowe Ogłoszenia


Zamość, Lubelskie

zmień miasto

Lubelskie / Zamość / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kursy maturalne gimnazjalne szóstoklasisty Korkodyl -korepetycje

(szczecin)
Kursy maturalne gimnazjalne szóstoklasisty Korkodyl  -korepetycje


Odpowiedz: ebajek@o2.pl
Kursy Korkodyl to więcej niż pomoc w nauce. To rozwijanie pasji i umiejętności zdobywania wiedzy. To narzędzie edukacyjne stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Korkodyl oferuje fachową pomoc w przygotowaniu do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalnych oraz maturalnych na wszystkich poziomach.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalny zespół nauczycieli (egzaminatorów) przyczyniają się do uzupełnienia braków wiedzy i co najważniejsze do zdobycia bardzo dobrych wyników na egzaminach.

Jesteś rodzicem i martwisz się, że Twoje dziecko ma problemy w nauce. Uważasz, że potrzebuje fachowej pomocy - dobrze trafiłeś. Na pewno pomożemy!

Jesteś uczniem i nie czujesz się pewnie na niektórych lekcjach, zbliża się ważny egzamin i chcesz wiedzieć więcej - zgłoś się do nas!

Nasze osiągnięcia:
Za swoje osiągnięcia uważamy sukcesy naszych uczniów, którzy dzięki uczestnictwu w naszych kursach:
- nadrabiają braki ze szkoły
- osiągają lepsze wyniki na zajęciach lekcyjnych w szkole oraz w testach kompetencji, egzaminach gimnazjalnych i maturalnych
- dostają się do wymarzonej szkoły (studia).

Zaufanie oraz renoma, które zdobyliśmy na rynku przez ostatnie trzy lata, jak również doświadczenie, także należy zaliczyć do naszych niewątpliwych sukcesów. Najlepszą rekomendacją są dla nas zadowoleni uczestnicy naszych kursów. Przekonaj się sam!

Zapisy:
www.KORKODYL.eu
tel 500 364 660

Lokalizacja: Szczecin
E-mail: ebajek@o2.pl
WWW: http://korkodyl.eu/?page=onas »
Telefon: 500364660
Region: Zachodniopomorskie


Szukano w Ogłoszeniach...

Auto Moto Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Niania do dziecka Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca Sezonowa Praca dla Kierowcy Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Pracy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec dual iPhone 6 kierowca kraków nastolatka pary sex spawacz sprzedam szczecin szukam szukam kochanka tablica.pl